Mistrzostwa LSO Lublin (piłka nożna halowa)

O Projekcie

Od „przedpotopowej” do super-multimedialnej – tak spektakularną drogę przeszła w niespełna dwa tygodnie witryna https://sport-diecezja-lublin.pl/. Obecna strona internetowa, przygotowana specjalnie na Mistrzostwa LSO Lublin 2023, odznacza się imponującą liczbą interaktywnych komponentów i przykuwa uwagę charakterystyczną szatą graficzną, utrzymaną w odcieniach trzech kolorów: żółtego, niebieskiego i szarego. Młodzieżowy design doskonale oddaje natomiast klimat rozgrywek, w których co roku biorą udział młodzi ministranci oraz lektorzy z całego województwa lubelskiego.

Niebagatelnym atutem nowej strony sport-diecezja-lublin.pl jest atrakcyjność przekazu treści zamieszczonych w poszczególnych zakładkach. Dzięki temu, że najważniejsze informacje o aktualnej edycji Mistrzostw LSO Lublin zostały zaprezentowane w ciekawej wizualnie formie (infografiki, icon boxy, tabele itp.), użytkownicy nie muszą poświęcać wiele czasu, aby je odnaleźć i przetworzyć. Slider video, parallaxy, image boxy, karuzele logotypów i obrazów, interaktywne mapy Google – to tylko kilka najważniejszych komponentów, jakie można znaleźć na tej nowoczesnej stronie. Warto też wspomnieć o specjalnym komponencie z wynikami, które w czasie rzeczywistym dodawane są do każdej tabeli. Dzięki temu można śledzić na żywo przebieg rozgrywek i aktualną sytuację w poszczególnych grupach.

Za sprawą przemyślanej mapy witryny, bogatego linkowania zewnętrznego i wewnętrznego, a także zastosowania najnowocześniejszych praktyk SEO udało się również jeszcze lepiej wypozycjonować witrynę sport-diecezja-lublin.pl. Wśród konkurencji rywalizującej o te same frazy kluczowe (sport LSO, Mistrzostwa LSO) plasuje się ona już w TOP3 wyników wyszukiwania Google!

Nowa strona internetowa sport-diecezja-lublin.pl została zbudowana na bazie komercyjnego motywu Draven – Multipurpose Creative Theme, który w renomowanym sklepie internetowym Envato Market otrzymuje do tej pory od użytkowników i Web Developerów wyłącznie najwyższe oceny (5.00 / 5.00). Oprócz wtyczek zalecanych przez twórców tego motywu, zostały także zainstalowane pluginy zwiększające bezpieczeństwo witryny (All In One WP Security, Antispam Bee, BackUpWordPress), ułatwiające administratorom zarządzanie nową stroną (WP File Manager, WP-Optimize – Clean, Compress, Cache) oraz umożliwiające zastosowanie dodatkowych efektów artystycznych (Happy Elementor Addons).

LSO Lublin (Archidiecezja Lubelska)
Udostępnij