JobFinder – Agencja Rekrutacyjna

O Projekcie

Portal z ofertami pracy zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich wymogów Agencji Rekrutacyjnej JobFinder. Użytkownicy odwiedzający nową witrynę jobfinder.pl z łatwością odnajdą przeznaczone dla siebie sekcje: Strefa Kandydata dla osób ubiegających się o pracę oraz Strefa Pracodawcy dla przedstawicieli firm szukających wykwalifikowanych menedżerów czy dyrektorów. Dużym atutem strony jest blog z unikalnymi artykułami poruszającymi szeroki wachlarz zagadnień z obszaru rekrutacji i HR. Wartościowe, merytoryczne treści można także znaleźć w sekcji FAQ, a wszystko to zaprezentowane w atrakcyjnej wizualnie formie.

Wykorzystany w tym projekcie komercyjny motyw Jobster pozwala na szybkie i łatwe sortowanie ofert pracy. Stronę jobfinder.pl dodatkowo uatrakcyjnia niesztampowa szata graficzna w ciepłych barwach, a także wiele interaktywnych i klikalnych elementów obecnych zarówno w wersji na komputery, jak i urządzenia mobilne (m.in. karuzela logotypów, przewijane wizytówki firm czy animowane boxy z panoramami miast).

Witryna jobfinder.pl, oprócz standardowego zestawu wtyczek rekomendowanych przez twórców motywu, posiada również dodatkowe komponenty stworzone na bazie wtyczek Slide Anything oraz PDF viewer for Elementor. Angielska wersja językowa została natomiast przygotowana w oparciu o TranslatePress – Multilingual WordPress Plugin.

JobFinder
Udostępnij